4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
S. Santeroos (19e/20e eeuw)
Twee tekeningen, advocaten
twee houtskooltekeningen, gesign., 23 x 18 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80