16e zitting - Dinsdag 15 november 11.00 uur: 2007-2223 - European Sculpture and Decorative arts
Catalogue number: 2335
Frankrijk, zandstenen model van triomfboog, gedateerd 1907;

Uitgevoerd met vier bogen en sculpturen. Gesigneerd op onderzijde Francois Roux, feb 1907.

h. 26 cm, b. 28 cm, d. 16 cm.

Estimate: € 300 - € 500
Current bid: € 625
Hammer Price: € 625

Hammer price: € 625