21e zitting - Woensdag 16 november 19.00 uur: 1400-1567 - De tassencollectie van Hester van Eeghen
Catalogusnummer: 1546
Groen leren vakken map, 19e eeuw;

Met harmonica vormige indeling en tabs met indeling voor de maanden. Hierbij een harmonica model tas met naaigerei en een gelithografeerde blikken trommel met alligator dessin.

Provenance: Uit de persoonlijke collectie van Hester van Eeghen

Green leather accordion shaped dossier folder, 19th century; An a foldable box for sewing equipment.

Taxatie: € 100 - € 1.500
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100