1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4874
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw
'De keukenprinses'
board
80 x 60 cm.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30
Hamerprijs:
€ 30