1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
4874
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4874
update-catalogue
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw

'De keukenprinses'

board

80 x 60 cm.

[1]

Taxatie: € 80 - 120
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 30

Hamerprijs: € 30

outbid-warning
Overboden