4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4546
Onduidelijk gesigneerd r.o., '52
Man in een roeiboot bij een huis
paneel, 26 x 36 cm.
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60
Hamerprijs:
€ 60