4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4546
Onduidelijk gesigneerd r.o., '52

Man in een roeiboot bij een huis

paneel, 26 x 36 cm.

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60