1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
99845214
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4880
update-catalogue
Piet Bekker (1912-1992)

'Pax'

doek

45 x 58 cm.

gesign. r.o.

[1]

Taxatie: € 60 - 100
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50

outbid-warning
Overboden