4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4544
Onbekende kunstenaar, 19e eeuw

Dienstmeid op een trap in een hal. Hierbij onbekende kunstenaar, 19e eeuw, tekening landschap

paneel, 19 x 15 cm. en tekening, 10 x 17 cm.

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240