6e zitting - Donderdag 3 november 19.00 uur: 5000-5213- Moderne en hedendaagse kunst
Catalogusnummer: 5072
Kees van Bohemen (1928-1985)

'Clara'

litho, niet ingelijst, gesign. r.o., 54-190, '78, 74 x 60 cm.

[map]

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60