1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
4827
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4820
update-catalogue
Frederik Willem Estopeij (1821-1897)

Gezicht op een stadspoort

doek

51,5 x 76 cm.

gesign. r.o.

Uit een particuliere Duitse collectie

[1]

Taxatie: € 150 - 250
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220

outbid-warning
Overboden