7e zitting - Vrijdag 4 november 10.00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Duitsland, rechthoekige spiegel in verguld houten lijst, Empire, 1e kwart 19e eeuw,
o.a. met masker en rozetten
Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800