7e zitting - Vrijdag 4 november 10.00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 4030
Duitsland, rechthoekige spiegel in verguld houten lijst, Empire, 1e kwart 19e eeuw,

o.a. met masker en rozetten

h. 150 en br. 87 cm

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800

Hamerprijs: € 800