8e zitting - Vrijdag 4 november 14.00 uur: 8600-8658 - Antieke en klassieke stoelen en banken
Catalogusnummer: 8028
Italie, verguld houten fauteuil, 18e eeuw,

de zitting 'in de katoen', de rugleuning met gebloemde stoffering (rest. linker achterpoot)

Taxatie: € 250 - € 350
Huidig bod: € 250
Hamerprijs: € 250

Hamerprijs: € 250