Catalogusnummer: 2292
Italië, rond pietra dura paneel, 19e eeuw;

Voorstellende bloemen en vlinders. Geplaatst in vergulde lijst met gemarmerd passe partout.

diam. 21 cm. lijst diam. 38 cm.

Taxatie: € 500 - € 700
Huidig bod: € 450
Hamerprijs: € 450

Hamerprijs: € 450