1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4926
David Langevin (get. 1959)
‘River Bank'
verso
gesigneerd
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 75
Hamerprijs: € 75
Hamerprijs:
€ 75