1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
5110Q
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4927
update-catalogue
David Langevin (get. 1959)

‘Rest Stop'

board

verso gesign.

[1]

Taxatie: € 100 - 200
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 30

Hamerprijs: € 30

outbid-warning
Overboden