Catalogusnummer: 5146
Corneille (1922-2010)
Zonder titel
litho, gesign. r.o., '92, EA XXI/XXV, 70 x 50 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200
Hamerprijs:
€ 200