6e zitting - Donderdag 3 november 19.00 uur: 5000-5213- Moderne en hedendaagse kunst
Catalogusnummer: 5146
Corneille (1922-2010)
Zonder titel
litho, gesign. r.o., '92, EA XXI/XXV, 70 x 50 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200
Hamerprijs:
€ 200