Helene Bueno (geb. 1949)
De kunstenares in haar studio / Familie
tweemaal aquarel, één gesign., 50 x 55 en 50 x 65 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 10
Hamerprijs: € 10