4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4500
Onbekende kunstenaar, 19e eeuw
Kat
paneel, 24 x 26 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 575
Hamerprijs: € 575
Hamerprijs:
€ 575