1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
4804
Catalogusnummer: 4802
J.C. Robert (19e eeuw),

Portret van een man

pastel

85 x 29 cm.

gesign. r.o. en gedateerd 1829

Taxatie: € 150 - 300
Hamerprijs: € 150

Hamerprijs: € 150