1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4802
J.C. Robert (19e eeuw),
Portret van een man
pastel
85 x 29 cm.
gesign. r.o. en gedateerd 1829
Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 150
Hamerprijs: € 150
Hamerprijs:
€ 150