5e zitting - Donderdag 3 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4885
Jan Voerman jr. (1890-1976)

Bloemen in een vaas

board, gesign., 1948, 24 x 21 cm.

Taxatie: € 2.000 - € 4.000
Huidig bod: € 3.200
Hamerprijs: € 3.200

Hamerprijs: € 3.200