1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4845
Hendrik Jan Wesseling (1881-1950)
Bloemstilleven
57 x 47 cm.
gesign. r.o.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120
Hamerprijs:
€ 120