1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
33-4
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4905
update-catalogue
Diverse tekeningen, grafiek en schilderijen, 18e t/m 20e eeuw

[ds]

Taxatie: € 100 - 200
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70

outbid-warning
Overboden