1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
4928
Catalogusnummer: 4928
Diverse tekeningen, grafiek en schilderijen, 18e t/m 20e eeuw

[ds]

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50