1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4928
Diverse tekeningen, grafiek en schilderijen, 18e t/m 20e eeuw
[ds]
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50
Hamerprijs:
€ 50