Affiche tentoonstelling Alechinsky
Museum Boymans- van Beuningen, 1974-1975
litho, gesign., l.o., beschadigingen, 80 x 58 cm.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100