Catalogusnummer: 5082
Affiche tentoonstelling Alechinsky

Museum Boymans- van Beuningen, 1974-1975

litho, gesign., l.o., beschadigingen, 80 x 58 cm.

[map]

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100