Catalogusnummer: 5047
Rudi van de Wint (1942-2006)

Zonder titel

olieverf op doek, bestaande uit 8 doeken, ex. collectie Frans Molenaar, verso gesign. Den Helder 1974, totaal formaat 200 x 662,5 cm.

[8]

Taxatie: € 500 - € 1.000
Huidig bod: € 4.000
Hamerprijs: € 4.000

Hamerprijs: € 4.000