1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
99845219
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4929
update-catalogue
Jan van Puyenbroeck (1887-1972)

Gezicht op een huis

board

gesign. r.o.

1921

[1]

Taxatie: € 100 - 200
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60

outbid-warning
Overboden