1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4882
Gustav Goetsch (1877-1969)
Stilleven met magnolia vaas
board
35 x 25 cm.
gesign. r.o.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80
Hamerprijs:
€ 80