1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
99845220
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4882
update-catalogue
Gustav Goetsch (1877-1969)

Stilleven met magnolia vaas

board

35 x 25 cm.

gesign. r.o.

[1]

Taxatie: € 100 - 200
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80

outbid-warning
Overboden