3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4646
Vasyl Khmeluk (1903-1986)
Bloemstilleven
board
54 x 38 cm.
gesign. r.o.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140
Hamerprijs:
€ 140