1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4864
Jan Groenenstein (1919-1979)

Circusartieste op een paard

aquarel,

36 x 43 cm.

gesign. r.o., 1952

Herkomst: tentoonstelling Galerie d'Eendt, 1961. Deze kunstenaar is onder alle kinderen van Amsterdam bekend, hij maakte de 12 graffitiversieringen op de buitenmuren van Artis aan de Plantage Middenlaan. Na Kees Maks staat Groenestein bekend als één van de beste dieren- en circusschilders van Nederland

Taxatie: € 250 - € 350
Hamerprijs: