1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Jan Groenenstein (1919-1979)
Circusartieste op een paard
Herkomst: tentoonstelling Galerie d'Eendt, 1961. Deze kunstenaar is onder alle kinderen van Amsterdam bekend, hij maakte de 12 graffitiversieringen op de buitenmuren van Artis aan de Plantage Middenlaan. Na Kees Maks staat Groenestein bekend als één van de beste dieren- en circusschilders van Nederland
Taxatie: € 250 - € 350
Hamerprijs: