1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Louis Raemakers (1869-1956)
Elegant gezelschap in een café
Herkomst: uit de collectie van een Amsterdamse kunstenaars familie
Taxatie: € 350 - € 500
Hamerprijs: