1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
4974
Catalogusnummer: 4838
Albert Kiel (1872-1929)

Herder met een kudde schapen bij een bosrand

doek, niet ingelijst

57 x 48 cm.

gesign. l.o.

Taxatie: € 30 - 50
Hamerprijs: € 40

Hamerprijs: € 40