1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
4834
Catalogusnummer: 4909
Henry Muhrman (1854-1916)

Gezicht op een dorp op een heuvel

63 x 93 cm.

gesign. l.o.

Taxatie: € 50 - 80
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70