1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4909
Henry Muhrman (1854-1916)
Gezicht op een dorp op een heuvel
63 x 93 cm.
gesign. l.o.
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70
Hamerprijs:
€ 70