4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6243 - Paintings, watercolours and drawings
Catalogue number: 4516
Hollandse school, 18e/19e eeuw

Familie op een binnenplaats

aquarel, 31 x 35 cm.

Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 200
Hammer Price: € 200

Hammer price: € 200