1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
4945
Catalogusnummer: 4876
Kees van Urk (1895-1976)

Dansende figuren in De Rustende Jager in Bergen, Noord Holland

maroufé

60 x 60 cm.

gesign. l.o.

Taxatie: € 80 - 120
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160