Catalogue number: 4889
Adriaan Boudewijnse (1862-1909)

Geleerde aan een tafel

aquarel, gesign. r.o., 34 x 56 cm.

Estimate: € 150 - € 250
Current bid: € 120
Hammer Price: € 120

Hammer price: € 120