Catalogusnummer: 3993
China, zwartgeglazuurde en vergulde porseleinen vaas, vroeg 19e eeuw,

gedecoreerd met feniks in een bloementuin, met latere houten deksel, de bodem met apocrief Kangxi merk (slijtage)

h. 13,5 cm

China, mirror black gilt-decorated porcelain vase, early 19th century, decorated with phoenix in a flower garden, with later wood cover, the base with apocryphal Kangxi mark (condition: rubbing to gilt, wear to surface)

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200