China, zwartgeglazuurde en vergulde porseleinen vaas, vroeg 19e eeuw,
gedecoreerd met feniks in een bloementuin, met latere houten deksel, de bodem met apocrief Kangxi merk (slijtage)
China, mirror black gilt-decorated porcelain vase, early 19th century, decorated with phoenix in a flower garden, with later wood cover, the base with apocryphal Kangxi mark (condition: rubbing to gilt, wear to surface)
Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200