4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4525
H. v. Hove (19e/20e eeuw)

Winters landschap. Hierbij paneel, ijsgezicht en tekening, honden

paneel, 14,5 x 21 cm., paneel, 10 x 18,5 cm. en tekening, 20 x 24,5 cm.

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120