Jan Sierhuis (geb. 1928)
ets met tekst door Simon Vinkenoog, gesigneerd, afmeting totale blad inclusief gedicht 27 x 50 cm.
Taxatie: € 60 - € 120
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90