4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Europese school, 18e/19e eeuw
Portret van een vrouw met parelketting en kanten kraag
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140