Catalogusnummer: 2143
Frankrijk, gestoken houten sculptuur voorstellende Barbara van Nicomedië, 18e eeuw;

Geplaatst op gestoffeerde console.

h. 22 cm, b. 9 cm

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200