7e zitting - Vrijdag 4 november 10.00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 4037
Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst, 19e eeuw,
met achterglasschildering
h. 87 en br. 40 cm
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90
Hamerprijs:
€ 90