8e zitting - Vrijdag 4 november 14.00 uur: 8300-8329 - Antique and Classic Furniture -small-
Mahoniehouten speeltafel, 19e eeuw,
het blad met groen vilt ingelegd (onderstel niet uittrekbaar)
80 x 39,5/79 en h. 75/77 cm
Estimate: € 60 - € 100
Current bid: € 20
Hammer Price: € 20