Catalogusnummer: 5035
Ramses Shaffy (1933-2009)

Zelfportret. Dit schilderij is gebruikt als hoes voor het album Zonder Bagage uit 1971. Het schilderij is door Shaffy gegeven aan de kunstenaar Jan Bor in 1971.

doek, gesign. r.b., niet ingelijst, '67, verso annotatie, herkomst: familie van de kunstenaar Jan Bor, 90 x 60 cm.

Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 2.200
Hamerprijs: € 2.200

Hamerprijs: € 2.200