7e zitting - Vrijdag 4 november 10.00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 4000
Vuurverguld bronzen vijftienlichts geëlektrificeerde kaarsenkroon in Louis XV-stijl,

met verguld beschilderde melkglazen kern en kap (gebarsten, gerestaureerd)

diam. 90 en h. 151 cm

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400