Catalogusnummer: 7717
Frankrijk, lantaarnklok, gesigneerd Jean Baptiste Cattin Au Portdu Plasne-Comte, gedateerd 1734;

Spillengang uurwerk met slagwerk op bel en wekkerwerk. Verzilverde cijferring. Compleet met gewichten, slinger, opwindkruk en beugel.

h. 40 cm, b. 19 cm, d. 17,5 cm

Taxatie: € 2.000 - € 3.000
Huidig bod: € 3.000
Hamerprijs: € 3.000

Hamerprijs: € 3.000